Roza Lati zgjedh shoqëruesin e saj për pushime - Gazeta Express
string(46) "roza-lati-zgjedh-shoqeruesin-e-saj-per-pushime"

Roza Lati zgjedh shoqëruesin e saj për pushime

Yjet

Gazeta Express

05/07/2023 21:36

Prezantuesja dhe aktorja Roza Lati po e shijon të qenit “beqare” – së paku në pushimet e saj

Ajo është njëra prej vajzave më të përfolura në showbizin shqiptare.

Lexo Edhe:

Roza Lati ka zgjedhur që edhe këtë vit të pushojë e vetme dhe pa ndonjë të dashur në krah, edhe pse para tetë muajve ajo e kishte pranuar se është në një lidhje dashurie por pa treguar se më kë.

Por, derisa ajo ta tregon partnerin e saj, ajo këto pushime ka zgjedhur që t’i kalojë me qenin e saj, bashkë me të cilin ajo ka postuar foto e ku ajo shihet duke i shijuar ato me kafshën e saj të preferuar. /GazetaExpress/