Roza Lati largohet nga Big Brother VIP Albania - Gazeta Express
string(46) "roza-lati-largohet-nga-big-brother-vip-albania"

Rozë

Gazeta Express

11/05/2024 23:18

Roza Lati largohet nga Big Brother VIP Albania

Rozë

Gazeta Express

11/05/2024 23:18

Në nje televotim bashkë me vajzat e tjera Heidin, Françeskën, Erjolën, më pak e votuara për të qëndruar në shtëpi ishte Roza.

Roza ka qenë pjesë e shtëpisë që nga dita e parë, dhe ka dhënë shumë nga vetja gjatë tërë qëndrimit të saj.

Lexo Edhe:

Moderatoja ishte një karakter mjaft interesant dhe energjik, por rrugëtimi i saj drejt çmimit të madh, mbaroi pak ditë para finales së madhe.

Kujtomë që finalja e madhe do të mbahet më 25 maj.