Rosie Huntington-Whiteley tepër e bukur në të brendshme - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

11/05/2021 20:43

Rosie Huntington-Whiteley tepër e bukur në të brendshme

Yjet

Gazeta Express

11/05/2021 20:43

Rosie Huntington-Whiteley ka treguar asetet e saj seksi në të brendshme të reja

Ajo gjithmonë shkëlqen në veshje të brendshme.

Rosie Huntington-Whiteley ka nxehur temperaturat derisa ka modeluar për linjën e re te të brendshmëve të Marks&Spencer të martën.

Modelja (34) ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në të brendshme seksi dhe kilota. /GazetaExpress/