Roni e Semi një këngë me plot skena “dashurie” - Gazeta Express
string(44) "roni-e-semi-nje-kenge-me-plot-skena-dashurie"

Muzike

Gazeta Express

26/05/2022 21:38

Roni e Semi një këngë me plot skena “dashurie”

Muzike

Gazeta Express

26/05/2022 21:38

“All Your Lovin” është kënga e re e Semi Jaupaj dhe këngëtarit Ron në Kosovë

Semi ka ardhur edhe me një këngë të re bashkë me këngëtarin e ri kosovar, Ron Saitin.

“All Your Lovin” është një këngë me plot sharm dashurie, ku dy këngëtarët vinë me një interpretim melankolik, duke e bërë këtë këngë një himn të dashurisë këtë verë.

Kujtojmë se kjo këngë është e dyta që Semi e realizon brenda këtij muaji. /GazetaExpress/

Këngën mund ta dëgjoni në këtë link…