Ronaldo ka vazhduar formën e mirë, shënon gol për Al Nassr në ndeshjen e fundit - Gazeta Express
string(78) "ronaldo-ka-vazhduar-formen-e-mire-shenon-gol-per-al-nassr-ne-ndeshjen-e-fundit"

Futboll

Gazeta Express

16/09/2023 19:10

Ronaldo ka vazhduar formën e mirë, shënon gol për Al Nassr në ndeshjen e fundit

Futboll

Gazeta Express

16/09/2023 19:10

Forma e mirë e Ronaldos në Arabi Saudite është duke vazhduar.

Portugezi ka shënuar edhe në ndeshjen e sotme që Al Nassr e ka fituar me rezultat 1-3 si mysafirë i Al Raed.

Lexo Edhe:

Ronaldo e shënoi golin e fundit në këtë ndeshje në minutën  e 78-të dhe ishte një gol i bukur i tij.

Golat e tjera për Al Nassr i shënuan Sadio Mane (45+1’) dhe Talisca (49’).

Me këtë fitore Al Nassr mbetet në vendin e pestë me 12 pikë. /GazetaExpress/