Romeo i zhgënjyer nga shoku i tij: Jam prekur nga fjalët e Meritonit, ai i tha Heidit bjonde, nuk e pranoj dot - Gazeta Express
string(107) "romeo-i-zhgenjyer-nga-shoku-i-tij-jam-prekur-nga-fjalet-e-meritonit-ai-i-tha-heidit-bjonde-nuk-e-pranoj-dot"

Romeo i zhgënjyer nga shoku i tij: Jam prekur nga fjalët e Meritonit, ai i tha Heidit bjonde, nuk e pranoj dot

Rozë

Gazeta Express

18/05/2024 22:52

Për debatet që ka pasur Heidi me Meritonin, Romeo shprehet i zhgënjyer nga shoku i tij për deklaratat që ka bërë ndaj të dashurës së tij dhe nuk është dakord me deklaratat që ai ka bërë për të.

Romeo: Jam i prekur nga fjalët e Meritonit. Mua mi tregoi Meritoni njësoj siç po i tregon tani fjalët dhe komentet që ka bërë ndaj Heidit. Janë më ndryshe nga ato që ke thënë. Shpresoj që ti mos ti mendosh dhe mos jenë ashtu siç i pashë tani. Nuk bie dakord që Heidit të të thotë përndjekësh, sepse nuk mendoj kështu. Nuk pranoj që i thua Heidit bjonde dhe paralelizon situatën me Gracianon.

Lexo Edhe:

Egla e ndërpret fjalën e Romoes, ku ky i fundit e kërkon që ta lërë të flasë sepse do shkojë në finale dhe të mos bëhet më viktimë./tch