Romeo i zhgënjyer nga Meritoni: Hodhe poshtë shoqërinë për lojë! Këngëtari: Je ushtar i Jetmirit - Gazeta Express
string(93) "romeo-i-zhgenjyer-nga-meritoni-hodhe-poshte-shoqerine-per-loje-kengetari-je-ushtar-i-jetmirit"

TV/Film

Gazeta Express

12/03/2024 22:16

Romeo i zhgënjyer nga Meritoni: Hodhe poshtë shoqërinë për lojë! Këngëtari: Je ushtar i Jetmirit

TV/Film

Gazeta Express

12/03/2024 22:16

Komenti i Meritonit se Romeo ndikohet nga Jetmiri, ka zhgënjyer aktorin.

Debati vazhdoi sot me tone të larta gjatë spektaklit live të “Big Brother VIP 3”, ku Meritoni e cilësoi Romeon ushtar të Jetmirit.

Lexo Edhe:

Romeo: Nga Meritoni nuk e prisja, kemi qenë gjithë kohës të afërt. Sot e vërtetova që Meritoni është një ushtar i Jetmirit.

Jetmiri: Po ti e kishe shok, apo ata që thonë të vërtetën, i shumëzon me zero

Meritoni: Ishte mendimi që e pata për lojë

Romeo: Ti merr guximin dhe flet ato budallalliqe aty. Hedh poshtë shoqërinë për lojë

Meritoni: Ti je ushtar, ushtar i keq madje

Mesa duket, miqësia mes dy banorëve është krisur.