Romeo i thotë Eglës: Je e vetmja që i ke telendisur gratë në këtë shtëpi - Gazeta Express
string(71) "romeo-i-thote-egles-je-e-vetmja-qe-i-ke-telendisur-grate-ne-kete-shtepi"

TV/Film

Gazeta Express

26/04/2024 21:14

Romeo i thotë Eglës: Je e vetmja që i ke telendisur gratë në këtë shtëpi

TV/Film

Gazeta Express

26/04/2024 21:14

Debatet mes Eglës dhe Romeos, nuk kanë të ndalur.

Fillimisht, përpara pak javësh arsyeja e ‘rikthimit’ të debateve mes dyshes ka qenë për çështjen e nominimit, ku banori zgjodhi për të shpëtuar aktoren të tretën në radhë.

Lexo Edhe:

Diskutimi pasditen e sotme mes dyshes ka nisur pasi Romeo është shprehur se Egla përgjatë gjithë kohës ka sharë një prej banoreve, Erjolën.

Më pas ai shton se Egla është e vetmja banore e shtëpisë e cila i ka ‘telendisur’ të gjitha banoret e shtëpisë.

“Je e vetmja që gratë në këtë shtëpi jo vetëm i ke sharë por i ke telendisur! Je një gjendër mllefi!”- është shprehur Romeo.