Romeo dhe Sara njihen nga jashtë? - Gazeta Express
string(32) "romeo-dhe-sara-njihen-nga-jashte"

Romeo dhe Sara njihen nga jashtë?

Rozë

Gazeta Express

26/02/2024 9:58

Sara Karaj u bashkua në formatin më të ndjekur të BBV3 mbrëmjen e së shtunës, si banorja më e re.

Pas mbarimit të spektaklit, banorët u mblodhën në oborr dhe një fakt është vënë re.

Lexo Edhe:

Roza ishte e dyshimtë që Romeo dhe Sara njiheshin më parë dhe bëri disa pyetje në lidhje me këtë.

Sara: Jemi shokë, sa vite jemi shokë?

Romeo: Jemi takuar 3 herë, por kemi folur shpesh.

Roza: C’ne flisnit kaq shpesh?

Romeo: Jemi takuar në Paris, unë me shoqërinë time, Sara me shoqërinë e saj.

Roza: Jeni takuar në Paris?

Sara: Po

Roza: Ai gënjen shumë

Romeo: Pse po gënjej?

Sara: Unë kam qenë në Paris disa herë, rastësisht u takuam, nuk është se e kemi planifikuar.

Romeo: Jemi takuar në Dhërmi, jemi takuar edhe në Tiranë.