Romeo dhe Heidi po shijojnë pushimet në këtë shtet - Gazeta Express
string(50) "romeo-dhe-heidi-po-shijojne-pushimet-ne-kete-shtet"

Rozë

Gazeta Express

16/06/2024 19:19

Romeo dhe Heidi po shijojnë pushimet në këtë shtet

Rozë

Gazeta Express

16/06/2024 19:19

Çifti, i krijuar në Big Brother VIP Albania 3, Romeo Veshaj dhe Heidi Baci po shijojnë lidhjen pas këtij reality shou.

Dyshja momentalisht ndodhen në pushime dhe si destinacion të kësaj arratisjeje kanë zgjedhur Spanjën.

Lexo Edhe:

Ata me këtë rast kanë publikuar disa fotografi, përmes të cilave tregojnë se po kalojnë një kohë të bukur.

Foto: Screenshot/Instagram

“Dy ketra dhe një pasqyre”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Modelja e njohur duket më e lumtur se kurrë në krahët e prezantuesit nga Vlora.

Të shumta qenë edhe komentet që morën krahas postimit nga miqtë e fansat e tyre.

Romanca e tyre u aludua tejet shumë në BBVA, duke thënë se u bë vetëm për lojë. /Telegrafi/