Roma kërkon fitore kundër rivalit direkt për të siguruar kualifikimin , starton Kumbulla - Gazeta Express

Roma kërkon fitore kundër rivalit direkt për të siguruar kualifikimin , starton Kumbulla

Sport

Gazeta Express

25/11/2021 20:05

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës dhe Zorya.

Roma gjendet në pozitën e dytë me shtatë pikë, derisa Zorya me gjashtë pikë, çka do të thotë se me një fitore sonte, Roma do të siguronte kualifikimin në fazën tjetër të Conference League, raporton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, e nis nga fillimi këtë takim.

Roma

Zorya

Matsapura; Favorov, Imerekov, Vernydub, Juninho; Sayyadmanesh, Cvek, Buletsa, Kabaev; Gromov, Zahedi.