Robertit nuk i del inati me Xhensilën: Famën e ka prej Besit! - Gazeta Express
string(59) "robertit-nuk-i-del-inati-me-xhensilen-famen-e-ka-prej-besit"

Robertit nuk i del inati me Xhensilën: Famën e ka prej Besit!

Yjet

Gazeta Express

17/05/2024 21:12

Çdo gjë nisi që prej largimit të Robert Berishës nga formati i “Ferma VIP”. Ai u largua me dëshirë të plotë, duke shprehur se kishte mall për vajzën dhe nuk mund të vazhdonte më qëndrimin në garë.

Mirëpo menaxheri i Xhensila Myrtezajt ka publikuar disa mesazhe të Robertit, të cilat ishin rregjistruar një orë përpara se ai të futej në format dhe menaxheri tregonte se “barktisja” e Fermës nga Roberti ka qenë e planifikuar.

Lexo Edhe:

Lidhur me këtë ka reaguar Roberti nëpërmjet një interviste të zhvilluar së fundmi teksa është “kapur keq” me Xhensilën dhe është shprehur:

“Xhensila ka qenë e re kur është njohur me Besin dhe famën e ka krejt prej tij. A janë ndarë a s’janë ndarë, paradite dhe pasdite t’i thotë faleminderit atij sepse ajo ka qenë një çikë e re që nuk e ka njohur askush!”

Por nuk ka mbetur pa përmendur dhe menaxherin e këngëtares për të cilin thotë:Artistat e tij që këndojnë njëherë në vit, kështu menaxheri është ai.