Roberti feston ditëlindjen, kështu e uron personi i zemrës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/01/2020 10:03

Roberti feston ditëlindjen, kështu e uron personi i zemrës

Rozë

Gazeta Express

29/01/2020 10:03

Robert Berisha është pjesë e skenës muzikore për disa vite me radhë, i cili çdoherë sjell hite duke qënë ndër këngëtaret më të kërkuar për koncerte e ahengje të ndryshme familjare.

Me zërin që ka arrin që të ketë numër të madh të fansave të cilët janë shumë aktiv edhe në postimet e tij në rrjete sociale. Sot është një ditë e veçantë për Robertin, ai ka ditëlindjen dhe ka mbushur 42 vite jetë.

Edhe sot nuk janë ndaluar së uruari fansa, miq e familjar të Robertit duke ia bërë urimet më të përzemërta. Urimi i cili mori vëmendjën ishte ai i vajzës së tij, Renee, e cila është rritur dhe po i këndon këngë babait duke ia zbukuruar ditën edhe më shumë.

Me gjasë këtë talent e ka trashëguar prej prindërve, apo?