Robert Berisha flet për herë të parë për djalin e vogël të Tunës dhe Patrisit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

25/07/2021 9:20

Robert Berisha flet për herë të parë për djalin e vogël të Tunës dhe Patrisit

Rozë

Gazeta Express

25/07/2021 9:20

Në një intervistë të dhënë së fundmi, këngëtari Robert Berisha ka folur gjatë për karrierën e tij, jetën personale dhe nuk la pa përmendur nipin e vogël, Zenin, djalin e Patris Berishës dhe Tuna Sejdi.

Sa i përket jetës së tij private, Roberti tha se vazhdon të jetë beqar.

Lexo Edhe:

“Të marrin, të kapin për qafe (vajzat), në gjeneratën tonë nuk ka ndodhur kështu. Duke marrë parasysh se janë shumë goca të reja. Mundem me qenë edhe babai i tyre…(qesh). Jam single, jam magnet i thashethemeve. Nuk kam kohë jam duke u marrë me punë dhe gocën tërë ditën, pastaj xhirimet e emisionit, tani filluan edhe koncertet dhe nuk dua me marrë qafë askënd se jam i parehatshëm”, tha fillimisht ai.

Goca keni kujdes, mos u afroni shumë afër, ndonjë foto, më shumë ….(qesh) ndoshta do të qetësohem kur të rritem, sepse tani në lule të rinisë….Më vonë ndoshta. Për momentin po e shijoj”, tha ai.

Roberti foli për herë të parë edhe për nipin, djalin e Tunës dhe Patrisit.

“Nuk jemi takuar, Patrisi ishte me pushime në Turqi. Më kishte dërguar një foto, më tha sa të ngjan. Është shumë i mirë”, tha ai.