Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë - Gazeta Express
string(62) "robert-berisha-dhe-laureta-maqedonci-nisin-pushimet-ne-meksike"

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë

Rozë

Gazeta Express

09/08/2022 9:35

Këngëtari i njohur, Robert Berisha është mjaft aktiv sa i përket rrjeteve sociale, ku së fundmi ka bërë të ditur se së bashku me partneren e tij, Laureta Maqedonci ka nisur pushimet në Tulum të Meksikës.

Roberti në rrjetin social “Instagram” ka publikuar disa fotografi në të cilat shihet duke shijuar pushimet së bashku me Lauretën.

Lexo Edhe:

Çifti tash e disa muaj kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe vazhdimisht shihen së bashku me njëri – tjetrin.