Rita zhvishet në bikine, fansave i uron vikend të këndshëm - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

12/06/2021 2:36

Me i fundit

Rita zhvishet në bikine, fansave i uron vikend të këndshëm

Yjet

Gazeta Express

12/06/2021 2:36

Këngëtarja Rita Ora tashmë është kthyer në Los Angeles, nga ku vazhdimisht poston fotografi

Për disa muaj ajo ishte e rezervuar nga emisioni “The Voice” në Australi, ku edhe ishte kryetare e jurisë atje.

Rita tashmë ka kryer punë në Sydney, pasi që emisioni është incizuar, kurse tani është kthyer në Los Angles, ku thuhet se ajo është duke u përgatitur për albumin e saj të radhës.

Si duket në qytetin e “mëkateve” në Amerikë është duke bërë vapë dhe këtë e ka shfrytëzuar Rita për të bërë ca foto në bikine, të cilat i ka shpërndarë për miqtë e saj në rrjetet sociale. /GazetaExpress/