Rita vjen me një set fotosh të ndryshme që i bëri këtë fillim vit - Gazeta Express
string(65) "rita-vjen-me-nje-set-fotosh-te-ndryshme-qe-i-beri-kete-fillim-vit"

Yjet

Gazeta Express

05/01/2023 20:17

Rita vjen me një set fotosh të ndryshme që i bëri këtë fillim vit

Yjet

Gazeta Express

05/01/2023 20:17

Këngëtarja dhe fytyra e marketingut e shumë kompanive në Botë, Rita Ora e ka filluar më plot argëtim Vitin e Ri

Këngëtarja zgjodhi ishuj ekzotik për ta kaluar festën e vitit të ri, derisa më pas ajo u kthye në New York për të festuar këtë vit në ahengun e organizuar nga miku i saj, Ves J Morgan.

Lexo Edhe:

Tani ajo ka vazhduar për të treguar fotot që ajo ka realizuar brenda 5 ditëve të muajit janar.

Ekzotike dhe e veshur me stil, duket se këtë vit Rita nuk do të ndalet me projektet e saj të reja si në karrierën e saj muzikore por edhe në fusha të tjera, sidomos atë të marketingut. /GazetaExpress/