Rita vjen me foto sensuale, për t’ua larguar stresin nga pandemia - Gazeta Express

Rita vjen me foto sensuale, për t’ua larguar stresin nga pandemia

Rozë

Gazeta Express

16/03/2020 20:33

Këngëtarja Rita Ora ka realizuar një set të mahnitshëm të fotografive

Rita e ka bërë publike këtë set pasi realizoi këngën e saj të fundit “Hoë to be Lonely”, një këngë që është pritur mirë nga fansat e saj në tërë botën.

Këngëtarja sot ka postuar këtë set fotografish ku shihet me veshje të kaltër dhe të zezë derisa është e ulur në një copë akulli.

Ajo ka treguar se është e lumtur që ka shpërndarë disa nga fotot e një fotosesioni të saj të realizuar së fundmi. /GazetaExpress/