Rita vazhdon të shfaqet në parajsën ishullore këtë Vit të Ri - Gazeta Express
string(60) "rita-vazhdon-te-shfaqet-ne-parajsen-ishullore-kete-vit-te-ri"

Rita vazhdon të shfaqet në parajsën ishullore këtë Vit të Ri

Yjet

Gazeta Express

02/01/2023 19:26

Rita Ora vazhdon të shfaqet tepër provokative dhe në bikine nga St Barts, vend ku ajo po i kalon

Ajo vendosi që t’i kaloi Krishtlindjet dhe Vitin e Ri në plazh duke u larguar nga vendet e ftohta për të shkuar në ishujt ekzoitik për të treguar më shumë për fansat e saj.

Lexo Edhe:

Rita sot ka postuar një set të ri fotosh ku ka treguar linjat e saj.

“Viti i Ri, plazh i ri. Gjëra të reja do të vinë këtë vit”, ka shkruar Rita poshtë këtyre fotografive. /GazetaExpress/