Rita tregon “muskujt” në Sydney pas paraqitjes në ballinën e Vogue me Taikan në Australi - Gazeta Express
string(86) "rita-tregon-muskujt-ne-sydney-pas-paraqitjes-ne-ballinen-e-vogue-me-taikan-ne-australi"

Yjet

Gazeta Express

31/05/2023 22:34

Rita tregon “muskujt” në Sydney pas paraqitjes në ballinën e Vogue me Taikan në Australi

Yjet

Gazeta Express

31/05/2023 22:34

Rita Ora ka treguar trupin e saj seksi në pantollona të shkurtër derisa ajo është parë duke u larguar nga një palestër në Sydney të Australisë

Rita Ora ka treguar edhe njëherë trupin e saj dhe si arrin t’i ruan format duke bërë stërvistje.

Lexo Edhe:

Anëtarja e “The Voice Australia” ka treguar në këtë veshje se sa seksi është.

Këto foto vinë pak kohë pasi që ajo u paraqit në Vogue Australia në një intervistë të gjatë me burrin e saj, regjisorin Taika Waititi. /GazetaExpress/