Rita shqetësohet me pyetjen se nuk e di a mund të këtë “marrëdhënie” me Taikan në shtëpi të prindërve - Gazeta Express
string(99) "rita-shqetesohet-me-pyetjen-se-nuk-e-di-a-mund-te-kete-marredhenie-me-taikan-ne-shtepi-te-prinderve"

Rita shqetësohet me pyetjen se nuk e di a mund të këtë “marrëdhënie” me Taikan në shtëpi të prindërve

Yjet

Gazeta Express

05/06/2024 22:19

Gjatë një interviste të bërë së fundmi, Rita Ora ka deklaruar se është paksa konfuze nëse mund të bëjë dashuri me bashkëshortin e saj në shtëpinë e prindërve të saj, teksa do të qëndrojnë aty së bashku për herë të parë.

Kjo pasi shtëpia e saj e cila ndodhet në Londrën Perëndimore është në punime e sipër dhe për këtë bashkëshorti i saj do ti bashkohet këtë fundjavë në shtëpinë e nënës.

Lexo Edhe:

Rita pranoi gjithashtu se i duket e vështirë të kryejë marrëdhënie intime me burrin e saj në Zelandën e Re kur janë me dy vajzat e Taika.

Rikujtojmë që ylli me origjinë shqiptare, ditën e premte, publikoi këngën e saj më të re “Ask & You Shall Receive”, pas suksesit të albumit të saj të vitit 2023 “You & I”.