Rita shfaqet në Londër, pa unazën e martesës me Taikan - Gazeta Express
string(53) "rita-shfaqet-ne-londer-pa-unazen-e-marteses-me-taikan"

Yjet

Gazeta Express

21/10/2022 20:44

Rita shfaqet në Londër, pa unazën e martesës me Taikan

Yjet

Gazeta Express

21/10/2022 20:44

Rita Ora është shfaqur tepër seksi me një jakne shumë ngjyrëse në një dalje të saj, por ajo vazhdon të mos e vendos unëzën e martesës, pavarësisht se ajo u kurorëzua me regjisorin Taika Waititi

Rita Ora është dukur shumë simpatike gjatë një dalje të saj në Londër… por edhe kjo dalje është bërë pa unazën e saj të martesës, pavarësisht se ajo është martuar me Taika Waititi.

Lexo Edhe:

Këngëtarja 31 vjeçare kishte të veshur një pallto të shkurtër shumëngjyrëshe dhe pantallona t ngushtë të zi, derisa kishte vënë edhe një kapelë dhe syze dielli të kombinuar me një kapelë bejsbolli.

Ajo po ashtu e ka pasur edhe një çantë Prada dhe veshje sportive. /GazetaExpress/