Rita rregullohet bukur për këtë të premte - Gazeta Express

Rita rregullohet bukur për këtë të premte

Yjet

Gazeta Express

17/09/2021 20:36

Rita Ora ka postuar disa foto, derisa është duke u bërë gati për të qenë në një mbrëmje gala

Këngëtarja kosovare, ka postuar disa foto në rrjetet sociale derisa shihet duke u rregulluar dhe është gati për të kaluar një të premte të bukur.

Lexo Edhe:

“Glam për të shkuar në ghd_northamerica”, ka shkruar ajo në faqen e saj në Instagram.

Rita ka veshur një fustan të zi të hapur në kraharor, i cili i përshtatet asaj shumë bukur edhe me grimin që ka bërë në fytyrë. /GazetaExpress/