Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

16/02/2020 22:48

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën

Ballina

Gazeta Express

16/02/2020 22:48

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte

Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte i nxehtë.

E këtë diel, Rita e ka shfrytëzuar për të marrë ca rreze në qytetin e yjeve në Amerikë.

“Shijojeni jetën e juaj! Ju lutem, mbrojeni zemrën e juaj dhe jeni krenar me vetveten”, ka shkruar Rita.

Më 2020 Rita ka paralajmëruar disa koncerte por ende nuk dihet se kur do të lansojë këngë të re. /GazetaExpress/