Rita plot stil në emisionin e Jonathan Ross - Gazeta Express
string(43) "rita-plot-stil-ne-emisionin-e-jonathan-ross"

Rita plot stil në emisionin e Jonathan Ross

Yjet

Gazeta Express

03/11/2022 21:26

Rita Ora edhe njëherë ka treguar stilin e saj të kohës ku është shfaqur me një këmishë të zbërthyer gjatë xhirimeve të emisionit të Jonathan Ross

Ajo gjithmonë sigurohet që të tregojë stilin e saj unik me paraqitjet e saj.

Rita Ora edhe njëherë ka treguar se di të jetë hit në modë kur u largua nga studiot e televizionit pasi xhiroi për emisionin e Jonathan Ross.

Këngëtarja 31 vjeçare ka pasur një palë pantallona me ngjyra të ndryshme dhe një këmishë të zbërthyer që e bënte atë unike në paraqitjen e saj. /GazetaExpress/