Rita Ora uron ekipin që përfaqëson Kosovën në Tokyo 2020 - Gazeta Express

Rita Ora uron ekipin që përfaqëson Kosovën në Tokyo 2020

Rozë

Gazeta Express

24/07/2021 7:14

Parakalimi i ekipit të Kosovës në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike ‘Tokio 2020’ ka tërhequr interesimin e shumë personaliteteve të njohura.

Ekipi i Kosovës ishte i 67-ti në listën e parakalimit, ndërsa ekipit i prinë xhudistët Majlinda Kelmendi dhe Akil Gjakova.

Lexo Edhe:

Këngëtarja kosovare me famë botërore u ka uruar suksese ekipit kosovar që po merr pjesë lojërat olimpike Tokyo 2020.