Rita Ora uron 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë me fotografi ku shihet duke e bërë shqiponjën me Osmanin dhe Taikan - Gazeta Express
string(121) "rita-ora-uron-111-vjetorin-e-pavaresise-se-shqiperise-me-fotografi-ku-shihet-duke-e-bere-shqiponjen-me-osmanin-dhe-taikan"

Lajme

Gazeta Express

28/11/2023 18:09

Rita Ora uron 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë me fotografi ku shihet duke e bërë shqiponjën me Osmanin dhe Taikan

Lajme

Gazeta Express

28/11/2023 18:09

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka uruar Shqipërinë për 111 vjetorin e pavarësisë.

Urimin ka zgjedhur ta bëjë përmes disa fotogravive me Presidenten e Kosovës, Vjosa Osmanin, dhe bashkëshortin e saj, Taika Waititi, me të cilët ka bërë simbolin e shqiponjës, raporton Express.

Lexo Edhe:

“Urime Dita e Pavarësisë Shqipëri, nga familja jonë tek ju”, ka shkruar Rita.

Ndryshe, Ora po qëndron në Kosovë nga dita e diele, ku është takuar edhe me kryeministrin Albin Kurti.