Rita Ora shkëlqen në “The Masked Singer” - Gazeta Express
string(38) "rita-ora-shkelqen-ne-the-masked-singer"

Rita Ora shkëlqen në “The Masked Singer”

Yjet

Gazeta Express

28/03/2024 22:07

Rita Ora është duke vazhduar pushtimin e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës mbrëmjen e së mërkurës ndërsa bëri një paraqitje glamuroze në episodin e fundit në “The Masked Singer” në Amerikë.

Pasi kishte bërë emër për veten në muzikë përgjatë këtyre viteve, ylli dukej në humor të mirë ndërkohë që u shfaq në panelin e jurisë së bashku me Robin Thicke, Ken Jeong dhe Jenny McCarthy-Wahlberg pasi u bashkua me shfaqjen për sezonin e 11-të.

Lexo Edhe:

E veshur me një korse të ndritshme ngjyrë rozë dhe pantallona të shkurtra të kaltra, Rita tregoi figurën e saj të mahnitshme trupore ndërsa ndiqte zbulimin e Sir Lion, i cili u zbulua si prezantuesi Billy Bush, shkruan DailyMail.

Rita kishte hasur më parë në vështirësi për të bërë një emër për veten në Shtetet e Bashkuara pavarësisht sukseseve të mëdha në Mbretërinë e Bashkuar dhe një sërë romancash me njerëz të famshëm.

Rruga e saj drejt suksesit ka përfshirë po ashtu disa pengesa të shpejta duke përfshirë padinë për 2.3 milionë dollarë (2.1 milionë euro) dhe lidhjen e shumëpërfolur me burrin e Beyonces, Jay-Z.

Rita Ora të mërkurën në mbrëmje vazhdoi pushtimin e saj në Shtetet e Bashkuara ndërsa bëri një paraqitje glamuroze në episodin e fundit në “The Masked Singer US”.

Ajo ishte në humor të mirë ndërsa u bashkua me Robin Thicke, Ken Jeong dhe Jenny McCarthy-Wahlberg në panelin e jurisë pasi u bashkua me shfaqjen për sezonin e 11-të.

E veshur me një korse të ndritshme rozë dhe pantallona të shkurtra të ngjyra blu përputhje, Rita vuri në pah figurën e saj të mahnitshme ndërsa ndiqte zbulimin e Sir Lion, i cili u zbulua si prezantuesi Billy Bush.

Rita kishte luftuar më parë për të bërë një emër për veten në Shtetet e Bashkuara pavarësisht sukseseve të mëdha në shtëpi dhe romancave të shumta me profile të larta.

Rruga e saj drejt suksesit gjithashtu ka pasur disa pengesa të shpejta duke përfshirë një padi për 2.3 milionë dollarë (2.1 milionë euro) kundër Jay-Z, si ish-menaxher i saj dhe pronar i “Roc Nation”.