Rita Ora shfaqet plot stil para Met Gala - Gazeta Express
string(40) "rita-ora-shfaqet-plot-stil-para-met-gala"

Rita Ora shfaqet plot stil para Met Gala

Yjet

Gazeta Express

06/05/2024 19:44

Rita Ora ka bërë një paraqitje sensipile me të brendshme të bardha dhe një pallto blu, derisa ka treguar se sa me stil është para Met Gala

Rita Ora shkëlqen përsëri!

Lexo Edhe:

Këngëtarja kosovare është shfaqur me një pallto të gjatë bardh e blu derisa poshtë ka pasur të veshur të brendshme të bardh që ka qenë e kombinuar me disa vija të kuqe dhe të gjelbra.

Krejt kjo paraqitje e Ritës vjen para veshjes së saj finale në Met Gala 2024.

Këngëtarja e Praising You, 33 vjeç, theksoi këmbët e saj të tonifikuara me çizme të bardha me taka të theksuara deri tek gjuri.

Ajo mbante një palë syze dielli të hollë me kornizë të bardhë dhe me lente të kuqe dhe i shmangej lagies së shiut me një ombrellë të mbajtur nga një anëtar i stafit të saj. /GazetaExpress/