Rita Ora shfaqet pa jelek, bën pak shaka me burrin - Gazeta Express
string(49) "rita-ora-shfaqet-pa-jelek-ben-pak-shaka-me-burrin"

Yjet

Gazeta Express

21/12/2022 23:54

Rita Ora shfaqet pa jelek, bën pak shaka me burrin

Yjet

Gazeta Express

21/12/2022 23:54

Këngëtarja kosovare, Rita Ora (31) është shfaqur pa jelek teksa ka bërë paksa me burrin e saj regjisor, Taika Waititi (47), derisa ka testuar edhe disa filtera të TikTokut

Rita Ora ka pasur të veshur një veshje ngjyrë vjollcë në disa story që i ka postuar të martën në mbrëmje, që, ç’është e vërteta e bëjnë atë që të duket bukur.

Lexo Edhe:

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now” është parë duke bërë humor disa filtera me burrin e saj, regjisorin e filmit Taika Waititi (47), derisa ka testuar disa filtera të rrjeteve sociale.

Por derisa ajo e bënte këtë duke testuar disa karaktere, Rita shihet se nuk ka të vënë jelek dhe duke treguar anën seksi të saj. /GazetaExpress/