Rita Ora shfaqet në “partyn” me plot yje të De Niros dhe Buntonit - Gazeta Express
string(63) "rita-ora-shfaqet-ne-partyn-me-plot-yje-te-de-niros-dhe-buntonit"

Yjet

Gazeta Express

29/06/2022 22:21

Rita Ora shfaqet në “partyn” me plot yje të De Niros dhe Buntonit

Yjet

Gazeta Express

29/06/2022 22:21

“Ne e formuam një bend të ri”. Rita Ora ka pozuar me foto tepër provokative teksa ka marrë pjesë në një party në një hotel me plot yje që është organizuar nga Robert De Niro dhe Emma Bunton.

Rita Ora dhe Emma  i janë bashkuar Robert de Niros për një fotografi për të bërë një fotografi në Nobu Hotel që gjendet në sheshin e Londrës, Portman.

Rita (31) ka bërë edhe humor me trio të cilin e kanë quajtur “The Spices” teksa ata kanë bërë foto me një prezantim të bukur gjatë darkës.

Këngëtarja e “The Hot Right Now” është dukur si çikë e re me fustanin e saj, i cili theksonte paksa edhe belin e saj duke e bërë atë provokative në këtë ngjarje. /GazetaExpress/