Rita Ora, një heroinë shkencore-fantastike, seksi në fotot e fundit - Gazeta Express

Rita Ora, një heroinë shkencore-fantastike, seksi në fotot e fundit

Rozë

Gazeta Express

10/03/2020 23:13

Rita Ora ka bërë një fotosesion tepër seksi në një fotosesion e veshur në një mburojë ngjyrë ari derisa bën foto të nxehta. Ajo e përshkruan këtë “liri” derisa përgatitet për këngën e re

Rita Ora është transferuar në një luftëtare seksi shkencoro-fantastike në fotosesionin e ri, derisa ajo ka lansuar teaserin e ri me titull “How To Be Lonely”.

Kosovarja e hiteve ka të vënë një paaruke të jashtëzakonshme të kaltër, një mburojë ari e ku në serinë e fotove ngjason më karakterin e Wonder Woman.

Rita ekskluzivisht kishte treguar se kënga e saj e fundit është fillimi i një “kapitulli të ri dhe të mahnitshëm”, derisa kishte përshkruar se ideja e muzikës së saj të re do të jetë “liberale”. /GazetaExpress/