Rita Ora ngrit temperaturat në “party”-in e Vas J Morgan - Gazeta Express
string(54) "rita-ora-ngrit-temperaturat-ne-party-in-e-vas-j-morgan"

Yjet

Gazeta Express

04/01/2023 20:15

Rita Ora ngrit temperaturat në “party”-in e Vas J Morgan

Yjet

Gazeta Express

04/01/2023 20:15

Rita Ora ka ngritur temperaturat me veshje të brendshme dhe një fustan të tejdukshëm teka ka festuar mbrëmë në party-n e Vas J Morgan për Vitin e Ri

Rita Ora edhe njëherë ka rënë në qendër të vëmendjes pasi që është parë në partyn e Vitit të Ri të shokut të saj më të ngushtë, Vas J Morgan.

Lexo Edhe:

Këngëtarja, 32 vjeçare, ka treguar figurën e saj sensacionale në jelek të zi që i ka përcjellë me një veshje të tejdukshme mbi të brendshmet e saj.

Ajo u duke më e gjatë falë takave të saj derisa në qafë kishte një qafore ari me një kryq dhe një byzylyk të trashë. /GazetaExpress/