Rita Ora lanson album pas pesë viteve dhe këngën e re “Praising You” - Gazeta Express
string(66) "rita-ora-lanson-album-pas-pese-viteve-dhe-kengen-e-re-praising-you"

Rita Ora lanson album pas pesë viteve dhe këngën e re “Praising You”

Muzike

Gazeta Express

19/04/2023 21:50

Rita Ora është shfaqur e veçantë në klipin e saj të ri derisa ka lansuar këngën “Praising You”

Rita Ora ka shpalosur për fansat e saj këngën e saj më të fundit që quhet “Praising You”.

Lexo Edhe:

Bashkë me këtë ajo ka lansuar edhe albumin e saj më të ri “You & I”.

Këngëtarja 32 vjeçare është kthyer në skenë me këngën e saj të fundit, derisa ky album i kosovares vjen pas pesë viteve, pas albumit Phoenix.

Kënga e re e Ritës, “Praising You” është një ribërje moderne e këngës klasike të vitit 1999 të Fatboy Slim me titull “Praise You”.  /GazetaExpress/