Rita ndan me ndjekësit pamje në bikini, që i ka mbajtur 'të fshehura' nga pushimet e kësaj vere - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/09/2020 11:12

Rita ndan me ndjekësit pamje në bikini, që i ka mbajtur ‘të fshehura’ nga pushimet e kësaj vere

Rozë

Gazeta Express

14/09/2020 11:12

Rita Ora po nxjerr nga arkiva e kësaj vere foto e video nga pushimet.

Rita lejoi që flokët e saj bionde të binin lirshëm, ndërsa përfundoi pamjen e saj me disa gjerdanë prej ari.

Këngëtarja e hitit “How To Be Lonely” shkroi krahas videos: “Këtu ka një kujtim që gjeta”.

Para Greqisë, Rita ishte me pushime në Ibiza me miqtë e saj dhe të dashurin e saj të ri Romain Gavras.

Këngëtarja ka nxitur zili me fotografitë e saj piktoreske të bikini të ndara nga vila e Ultima Corfu.

Vila e saj e pushimit në Korfuz është sigurisht e përshtatshme për një super yll, duke u mburrur me shtatë apartamente, një pishinë me dy nivele dhe jahtin e saj privat prej 78 metrash.

Shtëpia prej 1,000 metrash katrorë, e cila mund të presë deri në 14 persona, përmban pamje mahnitëse të bregdetit grek dhe shqiptar, një kinema dhe një ujëvarë.