Rita edhe një herë tregon klasin e saj në stil - Gazeta Express
string(46) "rita-edhe-nje-here-tregon-klasin-e-saj-ne-stil"

Yjet

Gazeta Express

12/07/2023 21:08

Rita edhe një herë tregon klasin e saj në stil

Yjet

Gazeta Express

12/07/2023 21:08

Rita Ora ka treguar belin e saj të hollë me një bluzë të shkurtër teksa ka pasur çizme të kaubojve, kurse paparazit e kanë fotografuar atë në Soho

Rita Ora ka treguar edhe njëherë klasin e saj në stil derisa sot është paraqitur në Soho para se të mbante një intervistë në Bauer Radio.

Lexo Edhe:

Këngëtarja 32 vjeçare ka treguar se vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më trendi, kurse para pak ditësh ajo lansoi këngën “Don’t Think Twice”.

Ajo ka treguar se di ta mbajë vetën në qendër të vëmendjes jo vetëm për këngët e saj por edhe për stilin dhe trupin e saj seksi. /GazetaExpress/