Rita edhe këtë vit në “The Voice” në Australi - Gazeta Express
string(43) "rita-edhe-kete-vit-ne-the-voice-ne-australi"

Yjet

Gazeta Express

28/03/2023 21:29

Rita edhe këtë vit në “The Voice” në Australi

Yjet

Gazeta Express

28/03/2023 21:29

Rita Ora ka postuar një sërë fotosh të nxehta  derisa është larguar nga banjo dhe është duke u përgatitur që të jetë përsëri në jurinë e “the Voice” në Australi.

Rita Ora ka postuar një seri të fotografive të hënën në mbrëmje derisa këngëtarja kosovare është duke vazhduar të jetë juri në The Voice Australia.

Lexo Edhe:

Ajo ka zgjedhur në Instagram që t’i ndanë këto foto duke treguar edhe njëherë bukurinë e saj natyrale.

“Produktet @drjosephhkeik janë shokët më të mirë të juaj”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/