Rita dhe Taika prezantojnë bashkë MTV Ema që mbahet në Dusseldorf të Gjermanisë - Gazeta Express
string(79) "rita-dhe-taika-prezantojne-bashke-mtv-ema-qe-mbahet-ne-dusseldorf-te-gjermanise"

Rita dhe Taika prezantojnë bashkë MTV Ema që mbahet në Dusseldorf të Gjermanisë

Yjet

Gazeta Express

25/10/2022 19:52

“Ndarje e skenës së bashku do a bënë këtë mbrëmje edhe më special”!

Kështu ka thënë Rita Ora e cila do ta bashkë prezantojë me burrin e saj, Taika Waititit ndarjen e çmimeve MTV EMA që këtë vit mbahet në  Düsseldorf të Gjermanisë.

Këngëtarja 31 vjeçare dhe regjisori i filmit 47 vjeçar pritet që të bëjnë prezantimin live të këtyre çmimeve që mbahet në PSD Bank Dome më 13 nëntor të këtij viti.

Në një deklaratë të përbashkët për media, çifti kanë thënë se “ne jemi të lumtur që do ta prezantojmë këtë vit MTV EMA dhe do të festojmë për muzikantët më të mirë dhe paraqitjet e tyre në tërë botën”. /GazetaExpress/