Rishfaqet Beatrix Ramosaj – tregon format - Gazeta Express
string(39) "rishfaqet-beatrix-ramosaj-tregon-format"

Rishfaqet Beatrix Ramosaj – tregon format

TV/Film

Gazeta Express

06/05/2024 22:53

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, ka kohë që është distancuar pak nga muzika për t’u marrë më shumë me jetën personale. Bukuroshja po i mban fansat të informuar për çdo lëvizje ku…

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, ka kohë që është distancuar pak nga muzika për t’u marrë më shumë me jetën personale.

Lexo Edhe:

Bukuroshja po i mban fansat të informuar për çdo lëvizje ku nuk po lë anash as provokimet me asetet trupore.

Krahas stilit perfekt që e posedon, vëmendje merr me bukurinë e saj natyrale me të cilën i bën fansat ta duan edhe më shumë.

Minuta më parë “dridhi” rrjetin duke ndarë disa fotografi ku shihet në një barkë në liqen.

Nga para dhe nga prapa ishte mjaftë tërheqëse duke lenë gojëhapur mijëra ndjekës.