“RIP Era Istrefi” fansat përhapin lajm të rremë për vdekjen e këngëtares - Gazeta Express
string(70) "rip-era-istrefi-fansat-perhapin-lajm-te-rreme-per-vdekjen-e-kengetares"

“RIP Era Istrefi” fansat përhapin lajm të rremë për vdekjen e këngëtares

Gazeta Express

01/03/2020 15:37

Disa komente në postimin e fundit të Era Istrefit i kanë shokuar të gjithë.

Këngëtarja Era Istrefi ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar ndonjë fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Lexo Edhe:

Mirëpo komentet që kanë vërshuar në atë të fundit i kanë hutuar fansat e këngëtares.

“Pusho e qetë engjëll”, “R.I.P”, e të tjera komente të ngjashme janë vetëm disa prej atyre se çfarë kanë shkruar komentuesit në postimin e fundit që Era e ka hedhur në këtë rrjet social në muajin dhjetor.

Mirëpo, këto duket të jenë komente për shkak se ka kohë prej kur këngëtarja nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

Pasi burime të lajmi.net kanë marrë vesh se këngëtarja është mirë dhe se asgjë nuk ka ndodhur.