Rina vjen me një paraqitje plot stil - Gazeta Express

Rina vjen me një paraqitje plot stil

Yjet

Gazeta Express

16/11/2021 23:25

Këngëtarja Rina Balaj ka vazhduar pushimet e saj në Greqi

Këngëtarja kësaj radhe ka rënë në një qytet tjetër bregdetarë derisa është parë duke pozuar afër një makine të shtrenjtë sportive.

Lexo Edhe:

“Glyfada” ka shkruar ajo, duke treguar kështu emrin e qytetit ku është për momentin në Greqi.

Kujtojmë se ajo ishte në ishullin e bukur të Santorinit ditë më parë.

Ajo ka pasur një veshje të kombinuar të zakonshme por kanë spikatur këpucët e saj të kuqe por edhe një bluzë ku thekson gjoksin e saj dhe asetet e saj seksi. /GazetaExpress/