Rina vjen edhe me një set fotosh në bikine - Gazeta Express

Rina vjen edhe me një set fotosh në bikine

Yjet

Gazeta Express

22/11/2021 21:09

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj ka vazhduar me fotot e saj në bikine

Pavarësisht se është dimër, Rina po vazhdon të postojë foto të nxehta nga bregdeti.

Lexo Edhe:

Ajo ka qenë para disa javëve në Santorini të Greqisë, por që edhe pas kthimit të saj ajo ka vazhduar që të postojë foto që tregojnë asetet e kolme dhe seksi të këngëtares.

Ndryshe, këngëtarja këtë vit ka qenë aktive edhe me lansimin e këngëve të reja. E fundit është “Mia”, të cilën ajo e ka lansuar para 13 ditëve dhe ka më shumë se 626 mijë klikime. /GazetaExpress/