Rina tregon fundshpinën në fotot e fundit - na njofton me Evën - Gazeta Express

Rina tregon fundshpinën në fotot e fundit – na njofton me Evën

Yjet

Gazeta Express

15/06/2021 23:50

Reperja Rina Balaj vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Këngëtarja nga Istogu ka vendosur që ta lërë për pak ditë detin dhe të kthehet në vendlindjen e saj, derisa ka postuar disa foto ku flet edhe për qenushën e saj.

“Shfletoni për të parë gjëjën më të mirë, Evan”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Rina realizoi “Rositën” para disa muajve, një këngë që është parë si e suksesshme në tregun vendor. /GazetaExpress/