Rina s’i lënë vend imagjinatës në fotot e fundit - Gazeta Express
string(47) "rina-si-lene-vend-imagjinates-ne-fotot-e-fundit"

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 23:26

Rina s’i lënë vend imagjinatës në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 23:26

Reperja dhe këngëtarja Rina Balaj vazhdon të sjellë foto të nxehta nga Greqia

Këngëtarja, e cila ka të dashurin e saj me nënshtetësi greke dhe që po ashtu është reper me emrin Sin Boy, vazhdon të jetojë në Greqi dhe nga atje të sjellë foto të nxehtë.

Kësaj here, Rina ka zgjedhur të ndërrojë vend dhe mos të sjellë foto nga Mykonos.

Ajo është duke qëndruar në plazhin e njohur të bardh me emrin Zante që gjendet në rrethinën e Zakinthos.

Këngëtarja pos pushimeve të saj të gjata vazhdimisht është duke sjellë këngë të reja për publikun e saj shqiptarë. /GazetaExpress/