Rina si “Barbie” - Gazeta Express
string(14) "rina-si-barbie"

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 23:26

Rina si “Barbie”

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 23:26

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj është parë tepër në element sonte

Ajo po vazhdon të qendrojë në Mykonos, nga i cili vjen i dashuri i saj, në Greqi.

Lexo Edhe:

Rina është parë sot duke shijuar notin në një plazh të ndarë në ishullin ekzotik grek teksa ka pasur të veshur një palë bikine ku shihet e shkruar “barbie”.

“444”, ka shkruar poshtë këtyre fotografive Rina.

Kënga e fundit e Rinës është ajo me Sin Boy, “Si ti”. /GazetaExpress/