Rina poston foto me pamje përrallore para vikendit - Gazeta Express
string(50) "rina-poston-foto-me-pamje-perrallore-para-vikendit"

Rina poston foto me pamje përrallore para vikendit

Yjet

Gazeta Express

22/07/2022 23:08

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj, ka vazhduar me fotot e saj në rrjetet sociale

Rina, e cila sjell pamje përrallore nga plazhet luksoze të Greqisë në të cilin shtet bashkëjeton bashkë me të dashurin e saj me nënshtetësi greke, është shfaqur edhe sot me foto në bikine.

Lexo Edhe:

“Të gjithë atyre që ju mungoj, mua nuk me mungoni”, ka shkruar Rina në gjuhën angleze.

Reperja vazhdimisht në këto ditë ka sjellur foto në bikine. Derisa sot ajo kishte të veshur bikine shumëngjyrëshe, dje ajo bëri një fotosesion me bikine në ngjyrë të bardhë. /GazetaExpress/