Rina nuk i ndal fotot me bikine nga Mykonos - Gazeta Express
string(43) "rina-nuk-i-ndal-fotot-me-bikine-nga-mykonos"

Rina nuk i ndal fotot me bikine nga Mykonos

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 23:41

Rina Balaj vazhdon pushimet e saj në Greqi

Kujtojmë së këngëtarja dhe reperja nuk heziton që të bëjë foto në bikine dhe këtë ajo e ka vazhduar edhe gjatë ditës së sotme.

Lexo Edhe:

E veshur me bikine të gjelbra Rina ekspozon të pasmet e saj për fansat duke bërë poza mbi një motovarkë.

“Mënyra ime, babo”, ka shkruar ajo në anglisht poshtë këtyre fotove. /GazetaExpress/