Rina lë garën e ‘’StyleStar’’, Niko: Ka vajza më të talentuara se ajo - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

12/04/2021 12:44

Rina lë garën e ‘’StyleStar’’, Niko: Ka vajza më të talentuara se ajo

Rozë

Gazeta Express

12/04/2021 12:44

Në episodin e fundit të ‘’StyleStar Show’’ është konfirmuar largimi i konkurrentes që u vetë eleminua javën e kaluar, Rinës.

Pasi moderatorja, Kiara Tito ka konfirmuar këtë lajm, juria ka komentuar largimin e saj përfundimtar.

Duke kujtuar se ish-konkurrentja Rina Kuqo ishte një bloggere e mirfilltë me shumë ndjekës në rrjetin social, instagram Niko Komani u shpreh ‘’Ka vajza me te talentuara se ajo dhe 50k e saj’’