Rina konfirmon bashkëpunimin me Encën, nga Durrësi shpalos detaje për albumin e ri “MM” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

18/05/2020 12:11

Rina konfirmon bashkëpunimin me Encën, nga Durrësi shpalos detaje për albumin e ri “MM”

Rozë

Gazeta Express

18/05/2020 12:11

Pas një mungese në ekranet televizive, reperja Rina Balaj ka pasur të hënën një paraqitje direkte nga Durrësi në emisionin e mëngjesit në T7, “#Gjesi”.

Atje ajo i ka kaluar ditët në izolim dhe gjatë kësaj periudhe ka realizuar edhe albumin e saj të ri, “MM”.

Rina ka treguar se gjatë kësaj kohe janë realizuar 18 këngë për album, derisa 2 të tjera ishin realizuar më herët.

Ndryshe, duke folur për planet Rina e ka konfirmuar se është menduar për një duet me Encën, këngëtaren e hitit “A po t’pëlqen”.

Intervistën e plotë me shumë detaje për albumin e ri, klipin e projektet tjera mund do ta ndiqni më poshtë./Gazeta Express/