Rina e bën “sefte” me një fotosesion Vitin e Ri - Gazeta Express
string(45) "rina-e-ben-sefte-me-nje-fotosesion-vitin-e-ri"

Yjet

Gazeta Express

04/01/2023 20:27

Rina e bën “sefte” me një fotosesion Vitin e Ri

Yjet

Gazeta Express

04/01/2023 20:27

Këngëtarja Rina Balaj është shfaqur me një fustan luksoz, derisa ditë më parë tha që viti 2023 do të jetë i saj

Ajo është njëra prej këngëtarëve që di të tërheq vëmendjen e mediave me paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Tashmë beqare, Rina Balaj është shfaqur me një fustan interesant të kuq sonte derisa të njëjtat fotografi i ka përcjellë me një thënie interesante në anglisht.

“Bëhu sllavi i im i devotshëm”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Kujtojmë se në një postim me 1 janar, Rina tha se ky vit do të jetë viti i saj dhe ajo është e gatshme për befasi të mëdha gjatë tij. /GazetaExpress/